Atribuită Cumpărare directă

Protectie > 99.2% Marcaj CE pe fiecare masca. Numele producatorului este trecut pe fiecare masca. EN 149:2001 + A1:2009 Produsele vin insotite de: CE, declaratie de conformitate, TUV, ISO, fisa tehnica Comanda minima : 100BUC.

Număr anunț
DA27209930
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.475 RON
Valoare atribuită
6.475 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.475 RON

din 6.475 RON estimat