Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII SI INTRETINERE AUTOVEHICULE , UTILAJEI SI ALTE ACTIVITATI SOLICITATE DE CATRE COORDONATORUL DELEGAT. - COORDONATOR DEPARTAMENT - PASARICA ALEXANDRU ( SEF SERVICIU B.G.C) - VALOAREA ACHIZITIEI ESTE DE 2800 LEI PENTRU O LUNA DE ZILE ( 8 ORE PE ZI /5 ZILE PE SAPTAMANA) PRESTATORUL VA OBTINE TOATE FORMELE NECESARE DE AUTORIZARE PENTRU A DESFASURA ACTIVITATEA SOLICITATA INCLUSIV S.S.M
- Număr anunț
- DA27308528
- Autoritate contractantă
- BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
- Furnizor / câștigător
- PUIA VIOREL-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 43119715)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.