Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare si montare panouri de înștiințare, pentru avertizarea populației, pe clădirile de locuit încadrate în clasa I de risc seismic din Sectorul 4 al Municipiului București, prevăzut în anexa Ordin Comun M.A.I. - M.T.C.T. nr.171/319/2007 privind unele măsuri pentru avertizarea populației din zonele expuse riscului la cutremure. Panourile de înştiinţare se realizează din material rezistent la intemperii, în formă de cerc cu diametrul de 60 cm, cu înscris de culoare albă pe fond roşu. Autoritatea contractanta solicita discount.
- Număr anunț
- DA27210244
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
- Furnizor / câștigător
- ADONNA CONSULT SERVICES S.R.L. (CUI 38908771)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.