Atribuită Cumpărare directă

U A T GURA CALITEI ACHIZITIONEAZA SERVICII DE PROIECTARE PENTRU SISTEM INCALZIRE LA SCOALA PRIMARA, SAT LACUL LUI BABAN.

Număr anunț
DA27304307
Autoritate contractantă
Comuna Gura Calitei (CUI 4350580)
Furnizor / câștigător
POPA IOAN MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28118686)
Cod CPV
71321200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.435 RON
Valoare atribuită
2.435 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.435 RON

din 2.435 RON estimat