Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta IT pentru infrastructura hardware si software, cu personal specializat la sediul clientului, in locatiile din Bucuresti. Serviciile hardware includ mentenanta calculatoarelor si serverelor, a retelei pasive si active de date/voce, mentenanta de baza pentru imprimante prin inlocuirea componentelor consumabile. Serviciile software includ mentenanta pentru sistemele de operare Microsoft, a masinilor virtuale, a sistemului centralizat antivirus, server de domeniu si server de email. Asistenta poate fi oferita telefonic, remote sau in locatie, in functie de problemele aparute. Valoarea serviciului reprezinta valoarea pachetului de servicii de asistenta si consultanta IT durata de 11,5 luni. Conform anuntului publicitar ADV1193215 din data de 13.01.2021.
- Număr anunț
- DA27243652
- Autoritate contractantă
- Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
- Furnizor / câștigător
- POWER NETWORKS SRL (CUI 19314225)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.875 RON
- Valoare atribuită
- 48.875 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.