Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inchiriere buldozer in comuna Cosbuc . Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator

Număr anunț
DA27198520
Autoritate contractantă
COMUNA COSBUC (PRIMARIA COSBUC) (CUI 4730571)
Furnizor / câștigător
PAGI SRL (CUI 18878595)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.000 RON
Valoare atribuită
23.000 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.000 RON

din 23.000 RON estimat