Atribuită Cumpărare directă

Comuna Ungureni intentioneaza sa depuna un proiect pe programul Axa prioritară 2 - Tehnologia Informaţiei şi Comunicaţiilor (TIC) pentru o economie digitală competitivă, acţiunea 2.3.3 – Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-incluziune, e-sănătate și e-cultură – SECŢIUNEA E-EDUCAŢIE. Achizitia presupune : - consultanta pentru depunerea proiectului; - consultanta privind achizitiile publice aferente proiectului; - managementul proiectului. Decontarea se va face, in conditiile semnarii contractului de finantare nerambursabila.

Număr anunț
DA27222605
Autoritate contractantă
COMUNA UNGURENI (CUI 3571583)
Furnizor / câștigător
RYA-ART & PHOTO S.R.L. (CUI 41380993)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat