Atribuită Cumpărare directă

MENTENANTA SISTEM CCTV SI ALARMA BAZA SPORTIVA COM CRISTIAN INSTALAT DE CATRE SOCIETATEA DUMNEAVOASTRA, VA SOLICITAM O OFERTA DETALIATA PENTRU ANALIZA IN VEDEREA INCHEIEIRII CONTRACTULUI PE 12 LUNI.

Număr anunț
DA27221265
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
LUMAR IT SOFT S.R.L. (CUI 37848582)
Cod CPV
35121000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.780 RON
Valoare atribuită
12.780 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.780 RON

din 12.780 RON estimat