Atribuită Cumpărare directă

NR. ANUNT ADV1188593/08.12.2020 1.Elaborare si difuzare comunicat de presa la lansarea proiectului (1 bucată) 2.Elaborare si difuzare comunicat de presa la finalizarea proiectului (1 bucată) 3.Panou de informare temporara – 1 bucata 4.Placă permanenta – 1 bucata

Număr anunț
DA27215482
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
INTERMEDIA SERVICES TOP SRL (CUI 33623676)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat