Atribuită
Cumpărare directă
Pachet oferta conform ADV1194786/28.01.2021 si oferta: 1 EG4J03 Sfoara iuta 200gr Buc 30 3,28 2 EV4D05AB Dosar din plastic cu sina si 2 perforatii EVOffice albastru Buc 300 0,36 3 WL1A02AB Pix unica folosinta, corp transparent Willgo 607- albastru Buc 400 0,24 4 EV3K01 Indigo albastru 100coli/set EVOffice Set 3 5,20 5 WL1L22 Pix corector 12ml varf metalic Willgo Buc 10 1,60
- Număr anunț
- DA27313278
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334 RON
- Valoare atribuită
- 334 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.