Atribuită Cumpărare directă

150mg CAPS. Cutie x blister PVC/Al x 1 capsula ROMPHARM COMPANY SRL - ROMANIA PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27441459
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33651200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.430 RON
Valoare atribuită
2.430 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430 RON

din 2.430 RON estimat