Atribuită Cumpărare directă

FARMEC Loțiune dezinfectantă mâini 5000 ml este o soluție antibacteriană, antifungică, virucidă cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% destinată păstrării în perfectă stare de igienă a pielii mâinilor. Utilizare: O cantitate de aproximativ 3 ml se aplică pe suprafața pielii. Se freacă mâinile până la uscare. Nu se clătește. Exclusiv de uz extern. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. CATEGORIA DE UTILIZATORI: Industrial, Colectivitati, Profesional, Public larg PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5061/01/12.24 Autorizatie INCDMMC: 45/10.04.2020, FARMEC Sapun lichid antibacterian - 5L, Dermofarm Dezinfectant pentru Suprafete 5000 ml AVIZAT MS

Număr anunț
DA27351107
Autoritate contractantă
Termoficare Napoca SA (CUI 201330)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.517 RON
Valoare atribuită
2.517 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.517 RON

din 2.517 RON estimat