Atribuită Cumpărare directă

GH3C-CR LIFT HIDRATANTA(ZI)

Număr anunț
DA27461240
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.991 RON
Valoare atribuită
11.991 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.991 RON

din 11.991 RON estimat