Atribuită
Cumpărare directă
FARMEC Gel dezinfectant mâini 150 ml este un dezinfectant pe baza de alcool in concentratie de 70% v/v, avand efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Are in compozitie si glicerina care are un rol emolient si hidratant- Autorizatie nr.114/29.04.2020 + Anexa supliment nr.1/08.05.2020 emise de Institutul National de Cercetare - Dezvoltare Medico - Militara "Cantacuzino", valabilitatea autorizatiei reglementata de OUG 67/2020 privind modificarea unor acte normative si prelungirea unor termene din 12.05.2020
- Număr anunț
- DA27452514
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE TELEORMAN (CUI 11347260)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311 RON
- Valoare atribuită
- 311 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.