Atribuită Cumpărare directă

Cutie cu 10 pungi non-PVC cu doua tuburi conectoare a câte 500 ml sol. perf.

Număr anunț
DA27475695
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.440 RON
Valoare atribuită
11.440 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.440 RON

din 11.440 RON estimat