Atribuită Cumpărare directă

CARTOANE BANI FATA/ SPATE 1 leu - 1.000 set; 5 lei - 1.000 set; 10 lei - 1.500 set; 50 lei - 2.500 set; 100 lei - 2.500 set; cu inscrisurile specifice și personalizate pentru fiecare trezorerie in parte, astfel: Iași - 500 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 100 lei Bacau - 500 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 100 lei Neamt - 500 set.- cartoane fată/spate 1 leu - 500 set.- cartoane fată/spate 5 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 10 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 100 lei Suceava - 500 set.- cartoane fată/spate 1 leu - 500 set.- cartoane fată/spate 5 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 10 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 100 lei Vaslui - 500 set.- cartoane fată/spate 10 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 50 lei - 500 set.- cartoane fată/spate 100 lei

Număr anunț
DA27356993
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat