Atribuită
Cumpărare directă
CUTIE incinerare 20 L (5KG) si 27 L (6kg) BIOSAFE: carton triplu strat din care stratul interior confera acestei cutii o mare putere de ardere, fapt ce asigura o distrugere totala a continutului; fiecare cutie este prevazuta cu sac din plastic pentru a asigura protectie maxima; sacii respecta normele impuse de Ministerul Sanatatii si Familiei impuse prin Ordinul nr. 1226 / 2012 publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012; marcati cu pictograma „Pericol biologic”; forma paralelipipedica, cu mâner si fanta izolanta, cu instructiuni de folosire inscriptionate pe cutie si cu semne avertizoare privind continutul acestora; marcate cu pictograma “Pericol biologic”; nivel de umplere indicat; cutiile sunt avizate de Ministerul Sanatatii si Familiei sub numerele: - Cod IgD/nr.64 din data de 23.06.2004 Produsul poarta certificat ISO. Produsul are certificat ADR (IPROCHIM) Protectori incaltaminte / Botosei BIOSAFE confectionati din polietilena,rezistenti la trafic, de unica folosinta, cu elastic circular,Produsul poarta marca CE si ISO. Recipient pt. intepatoare-taietoare 1.5 L BIOSAFE: recipiente din material plastic rigid (polipropilena) cu posibilitate de inchidere temporara si definitiva; Forma de trunchi de con, cu o rezistenta mecanica ridicata; Capacul recipientelor prezinta orificii speciale pentru detasarea acelor de seringa, a lamelor de bisturiu, etc., precum si a altor deseuri intepatoare-taietoare de dimensiuni mai mari.
- Număr anunț
- DA27419521
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.102 RON
- Valoare atribuită
- 1.102 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.