Atribuită Cumpărare directă

CUTIE pt. incinerare 27 L (6kg)BIOSAFE: carton triplu strat din care stratul interior confera acestei cutii o mare putere de ardere, fapt ce asigura o distrugere totala a continutului; fiecare cutie este prevazuta cu sac din plastic pentru a asigura protectie maxima; sacii respecta normele impuse de Ministerul Sanatatii si Familiei impuse prin Ordinul nr. 1226 / 2012 publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012; marcati cu pictograma „Pericol biologic”; forma paralelipipedica, cu mâner si fanta izolanta, cu instructiuni de folosire inscriptionate pe cutie si cu semne avertizoare privind continutul acestora; marcate cu pictograma “Pericol biologic”; nivel de umplere indicat; cutiile sunt avizate de Ministerul SanaRecipient tip bidon pt. colectarea deseurilor chimice lichide, prevazut cu orificiu rotund, filetat, cu capac. Recipientul poate fi deschis si inchis in mod repetat, fara perdere de continut. Capacitate: 10L. recipientul este distrus prin incinerare. Recipientele sunt etichetate conform Ordinului MS nr. Ordinul nr. 1226 / 2012 publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012; Conform cu ADR. NR. UN/16/1456/16 Produs poarta marca CE si ISO. Produsul poarta certificat ISO. Produsul are certificat ADR (IPROCHIM)

Număr anunț
DA27457510
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320 RON
Valoare atribuită
320 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320 RON

din 320 RON estimat