Atribuită Cumpărare directă

SERINGA 1 ml, insulina, cu ac BIOSAFE,de unica folosinta, 3 componente: corp, piston si ac detasable 26 sau 27G , numar de lot specificat, data sterilizarii si data expirarii mentionate,piston prevazut cu garnitura de cauciuc,ambalata in blister individual, sterila, marcaj CE. -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive). 100 buc./ambalaj; -sterilizare EO. Produsul poarta marca CE si ISO. DISPONIBIL PT LIVRARE IN 5 ZILE.

Număr anunț
DA27457810
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.444 RON
Valoare atribuită
8.444 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.444 RON

din 8.444 RON estimat