Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: control extern - Mycobacterium (Sputa), cultura, colorare frotiuri si examen microscopic, 4 probe , 1 raport, 4 parametri : cultura (M tuberculosis), identificare, inclusiv prin tehnici de biologie moleculara, colorare si microscopie; Mycobacterium tuberculosis, Mycobacterium tuberculosis complex și micobacterii atipice: cultură, detecție acizi nucleici, coloratie acidă rapidă, microscopie; Cod produs: 5220; Număr participări: 4 participari / an; Luni de participare: martie, iunie, septembrie, decembrie;
- Număr anunț
- DA27443954
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 85145000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.863 RON
- Valoare atribuită
- 1.863 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.