Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi 132/10.02.2021: 1. ALP CP, cod produs: A11A01626, UM: KIT, cantitate: 10, P.U. 29,00 lei/kit, P.T. 290,00 lei; 2. ALT CP, cod produs: A11A01627, UM: KIT, cantitate: 4, P.U. 66,00 lei/kit, P.T. 264,00 lei; 3. Cholesterol CP, cod produs: A11A01634, UM: KIT, cantitate: 3, P.U. 77,00 lei/kit, P.T. 231,00 lei; 4. Creatinina 120 CP, cod produs: A11A01933, UM: KIT, cantitate: 5, P.U. 46,00 lei/kit, P.T. 230,00 lei; 5. CK NAC CP, cod produs: A11A01632, UM: KIT, cantitate: 3, P.U. 98,00 lei/kit, P.T. 294,00 lei; 6. Amylase CP, cod produs: A11A01628, UM: KIT, cantitate: 2, P.U. 154,00 lei/kit, P.T. 308,00 lei; 7. Bilirubina directa CP, cod produs: A11A01635, UM: KIT, cantitate: 2, P.U. 34,00 lei/kit, P.T. 68,00 lei; 8. Deproteinizer CP, cod produs: A11A01754, UM: KIT, cantitate: 4, P.U. 85,00 lei/kit, P.T. 340,00 lei; 9. GGT CP, cod produs: A11A01630, UM: KIT, cantitate: 3, P.U. 96,00 lei/kit, P.T. 288,00 lei; 10. Trigliceride CP, cod produs: A11A01640, UM: KIT, cantitate: 2, P.U. 129,00 lei/kit, P.T. 258,00 lei; 11. Bilirubina totala CP, cod produs: A11A01639, UM: KIT, cantitate: 3, P.U. 45,00 lei/kit, P.T. 135,00 lei; 12. ABX Cleaner, cod produs: 903010, UM: flacon 1 L, cantitate: 1, P.U. 45,00 lei/flacon, P.T. 45,00 lei; 13. ABX Lysebio, cod produs: 906013, UM: flacon 0.4 L, cantitate: 1, P.U. 196,02 lei/flacon, P.T. 196,02 lei; 14. Ureea CP, cod produs: A11A01641, UM: KIT, cantitate: 2, P.U. 55,00 lei/kit, P.T. 110,00 lei; 15. MULTISTIX 10SG LATIN 100
- Număr anunț
- DA27398341
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.197 RON
- Valoare atribuită
- 4.197 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.