Atribuită Cumpărare directă

ABX Horiba Basolyse 1 L pentru Pentra 60,Difftrol N, Difftrol H, Difftrol L,

Număr anunț
DA27459471
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.349 RON
Valoare atribuită
2.349 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.349 RON

din 2.349 RON estimat