Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul cu micotoxine cuprinde urmatorele pozitii (cate un kit din fiecare): - R1211, RIDASCREEN Aflatoxina B1, Kit x 96 godeuri, pret unitar 2,300.00 lei - R5902, RIDASCREEN FAST DON, kit x 48 godeuri, pret unitar 1,250.00 lei - R5602, RIDASCREEN FAST Fumonisina, kit x 48 godeuri, pret unitar 1,250.00 lei - R1312, RIDASCREEN Ochratoxina A, kit x 96 godeuri, pret unitar 2,300.00 lei - R1401, RIDASCREEN Zearalenona, kit x 96 godeuri, pret unitar 2,300.00 lei mai putin
- Număr anunț
- DA27340146
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33141626-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.400 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.