Atribuită Cumpărare directă

11555845 CLINITEST COV19 ANTIGEN 1KIT-20TESTE Test Rapid de Detecție pentru Antigen SARS-CoV-2 (include 1 tampon nazofaringian): Sensibilitate analitică: 96.72%; Specificitate analitică: 99.22%; Împachetare: 20 teste / kit; Preț kit: 740,00 lei / kit (fără TVA) REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27464072
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat