Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi coagulare 230/09.02.2021: 1. DADE THROMBIN REAGENT 10x 5ml, cod produs: DB-B4233-27, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 661,00 lei/kit, P.T. 1.322,00 lei; 2. CA CLEAN I 1X50ML/PK, cod produs: DB-964-0631-3, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 465,44 lei/kit, P.T. 930,88 lei; 3. CA Clean II, cod produs: 964-0611-9, UM: flacon, cantitate: 1, P.U. 430,00 lei/flacon, P.T. 430,00 lei; 4. ACTIN FS REAGENT, cod produs: DB-B4218-20, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 283,00 lei/kit, P.T. 566,00 lei; 5. CONTROL PLASMA P 10 X 1 ML, cod produs: DB-OUPZ17, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 620,00 lei/kit, P.T. 620,00 lei; 6. CONTROL PLASMA N 10 X 1 ML, cod produs: DB-ORKE41, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 629,00 lei/kit, P.T. 629,00 lei; 7. CITROL 2, cod produs: 291071, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 475,00 lei/kit, P.T. 475,00 lei; TOTAL: 4.972,88 lei / pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27444593
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.973 RON
- Valoare atribuită
- 4.973 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.