Atribuită
Cumpărare directă
Kitul recoltare UTM cuprinde urmatoarele produse: - Tub mediu UTM 3ml, cod 330C, 1 buc, pret unitar 10 lei - Recoltor pt gat, regular ,ambalat individual, cod 8011911, 1 buc, pret unitar 2,5 lei - Recoltor Floqswab nazofaringian ,ambalat individual, cod 1U054S01, 1 buc, pret unitar 2 lei
- Număr anunț
- DA27311117
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33124130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.250 RON
- Valoare atribuită
- 7.250 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.