Atribuită
Cumpărare directă
Programul extern de evaluare a calității pentru SARS-CoV-2; Furnizor: Labquality; Cod schemă: 5676; Denumire: SARS-CoV-2, detectarea acidului nucleic; Material: 2-3 probe SARS-CoV-2 pos / neg. Sunt incluse fie probe lichide, fie probe de tip swab.; Descriere: Fiecare probă trebuie extrasă prin metoda de extracție a acidului nucleic recomandată pentru analiza utilizată de participant. Probele conțin un produs cu genom integral,care include toate secvențele genetice ale virusului și functioneaza ca si probele reale ale pacientilor. Ca atare, produsul utilizat conține toate țintele virale NAT posibile care asigură compatibilitatea cu toate testele de acid nucleic. Probele nu sunt infecțioase,antigenul este inactivat si prezinta siguranta si stabilitate. 4 participari/an: Ianuarie,Aprilie,Iulie,Octombrie. Pentru aceasta schema, luna ianuarie nu mai este disponibilă; prin urmare putem oferi de la furnizorul Labquality doar 3 participari.; Preț: 1.250,00 lei / rundă (participare); Prețul nu include TVA;
- Număr anunț
- DA27387492
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 85140000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.