Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA Control extern: Hemoleucogramă completă - hemoglobină, hematocrit, numărătoare eritrocite, numărătoare leucocite, numărătoare trombocite, formulă leucocitară, indici eritrocitari Sunt 12 runde de raportare / an. Va rugam sa specificati luna Martie si luna Iunie in care doriti sa faceti raportarea, pentru Abacus 5 Număr absolut de leucocite, limfocite, mononucleate și granulocite pentru sistemele: ABX, Advia, Cell-Dyn, Coulter, Medonic, Mindray, Nihon Kohden Celltac MEK Lunile de raportare: 03; 06;

Număr anunț
DA27406450
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
85145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat