Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi hematologie 23.02: 1. ABX LYSEBIO 0.4 L, cod produs: 906013, UM: bucată, cantitate: 5, P.U. 197.14 lei/bucată, P.T. 985.71 lei; 2. ABX EOSINOFIX 1 L, cod produs: 206010, UM: bucată, cantitate: 3, P.U. 257.14 lei/bucată, P.T. 771.43 lei; 3. ABX BASOLYSE 1 L, cod produs: 906003, UM: bucată, cantitate: 5, P.U. 248.57 lei/bucată, P.T. 1,242.86 lei; 4. ABX CLEANER 1 L, cod produs: 903010, UM: bucată, cantitate: 3, P.U. 34.29 lei/bucată, P.T. 102.86 lei; 5. ABX DILUENT 20 L, cod produs: 901020, UM: bucată, cantitate: 4, P.U. 375.51 lei/bucată, P.T. 1,502.06 lei; TOTAL: 4.604,91 lei/pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27462978
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.605 RON
- Valoare atribuită
- 4.605 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.