Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi biochimie 23.02: 1. BILIRUBINA TOTALA, cod produs: A11A01639, UM: kit, cantitate: 5, P.U. 43.35 lei/kit, P.T. 216.75 lei; 2. LDH, cod produs: A11A01824, UM: kit, cantitate: 3, P.U. 86.55 lei/kit, P.T. 259.65 lei; 3. GGT, cod produs: A11A01630, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 92.11 lei/kit, P.T. 184.22 lei; 4. CK CONTROL, cod produs: A11A01786 (cod nou: 1300026187), UM: kit, cantitate: 1, P.U. 564.74 lei/kit, P.T. 564.74 lei; 5. BILIRUBINA DIRECTA, cod produs: A11A01635, UM: kit, cantitate: 10, P.U. 32.45 lei/kit, P.T. 324.50 lei; 6. CK MB, cod produs: A11A01643, UM: kit, cantitate: 10, P.U. 313.30 lei/kit, P.T. 3,133.00 lei; 7. CK NAC, cod produs: A11A01632, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 94.68 lei/kit, P.T. 189.36 lei; 8. FIER, cod produs: A11A01637, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 81.82 lei/kit, P.T. 163.64 lei; 9. HDL DIRECT, cod produs: A11A01636, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 660.09 lei/kit, P.T. 1,320.18 lei; 10. CREATININA, cod produs: A11A01933, UM: kit, cantitate: 15, P.U. 44.90 lei/kit, P.T. 673.50 lei; 11. ACID URIC, cod produs: A11A01670, UM: kit, cantitate: 3, P.U. 72.51 lei/kit, P.T. 217.53 lei; 12. PROTEINE TOTALE, cod produs: A11A01932, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 39.60 lei/kit, P.T. 39.60 lei; 13. MAGNEZIU, cod produs: A11A01646, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 27.72 lei/kit, P.T. 55.44 lei; 14. DEPROTEINIZER, cod produs: A11A01754, UM: flacon, cantitate: 3, P.U. 96.07 lei/flacon, P.T. 288.21 lei; 15. CALCIU, cod produs: A11A01954, UM: kit, canti
- Număr anunț
- DA27462995
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.237 RON
- Valoare atribuită
- 9.237 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.