Atribuită
Cumpărare directă
Pachet controale externe ADV1193825 din 19.01.2021: - lot 2, Biochimie clinica-plasma, Labquality,cod 2105 Amoniu(amoniac plasmetic), 2 participari/an, u.m. participare, pret unitar 456 lei, total 912 lei - lot 11, Antigen Rotavirus, Labquality 5098, Rotavirus si adenovirus,detectie antigen, 2 participari/an, u.m. participare, pret unitar 516.29 lei, total 1032.58 lei - lot 12, Antigen Adenovirus, Labquality 5098 Rotavirus si adenovirus,detectie antigen, 2 participari/an, u.m. participare, pret unitar 516.29 lei, total 1032.58 lei - lot 15, Virusologie Hepatita B, Labquality 5096 Hepatita B si C, serologie, volum proba 2.0 mL, 4 participari/an, u.m. participare, pret unitar 750.77 lei, total 3003.08 lei - lot 19, Infectioase Labquality 5860 Helicobacter pylori IgA, IgG și anticorpi totali 4 participari/an, u.m. participare, pret unitar 459.57 lei, total 1838.28 lei
- Număr anunț
- DA27348625
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 85145000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.819 RON
- Valoare atribuită
- 7.819 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.