Atribuită
Cumpărare directă
Pipete Pasteur sterile 3 ml (100 buc) BSV1371 1 31,00 31,00 5,89 36,89 7 Parafilm 90261 1 63,37 63,37 12,04 75,41 9 Stripuri de 0.2 ml cu capac real-time PCR optic active, sterile, Dna-se, Rna-se Free (120 de bucati) 04-032-0600 3 399,95 1.199,85 227,97 1.427,82 10 Tuburi real-time PCR 0.2 ml optic active, sterile, Dna-se, Rna-se Free (500 de bucati) 04-012-1130 1 178,44 178,44 33,90 212,34 11 Tuburi sterile pentru centrifuga, 50 ml, 50 buc 02-572-3001 4 17,11 68,44 13,00 81,44 12 Tuburi sterile pentru centrifuga, 15 ml, 50 buc 02-502-8001 4 17,11 68,44 13,00 81,44 15 Suport tuburi probe sau tuburi de 5 ml BSP217 4 35,35 141,40 26,87 168,27 22 Ansa de insamantare de unica folosinta cu bucla de 10ul (1000 de bucati) BSV120 100 1,77 177,00 33,63 210,63 27 Bidon pentru deseuri periculoase 5 l 450334 5 21,72 108,60 20,63 129,23 33 Holder vacutainer 450209 5 16,05 80,25 15,25 95,50 TOTAL 2.116,79 402,19 2.518,98 Conform oferta transmisa anterior.
- Număr anunț
- DA27448604
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.117 RON
- Valoare atribuită
- 2.117 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.