Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi și consumabile 12.02: 1. ABX PENTRA HBA1C WB, cod produs: A11A01702, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 4.210,79 lei/kit, P.T. 4.210,79 lei; 2. ABX PENTRA HBA1C WB CAL, cod produs: A11A01703, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 1.432,70 lei/kit, P.T. 1.432,70 lei; 3. LDL DIRECT CP ABX PENTRA, cod produs: A11A01638, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 770,00 lei/kit, P.T. 770,00 lei; 4. LDH CP ABX PENTRA, cod produs: A11A01824, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 94,00 lei/kit, P.T. 94,00 lei; 5. DEPROTEINIZER CP, cod produs: A11A01754, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 105,00 lei/kit, P.T. 210,00 lei; 6. RF CALIBRATOR ABX PENTRA, cod produs: A11A01618, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 467,00 lei/kit, P.T. 467,00 lei; 7. SAMPLE CUP-BLUE 1000/PG, cod produs: A11A01765, UM: pungă, cantitate: 2, P.U. 134,34 lei/pungă, P.T. 268,68 lei; 8. Cuvette Segm.rack 450/BAX (30cutx15seg), cod produs: A11A01891, UM: bax, cantitate: 1, P.U. 1.493,01 lei/bax, P.T. 1.493,01 lei; 9. KAOLIN SUSPENSION, cod produs: DB-OQAB45, UM: flacon, cantitate: 1, P.U. 189,25 lei/flacon, P.T. 189,25 lei; TOTAL: 9.135,43 lei / pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27392059
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.135 RON
- Valoare atribuită
- 9.135 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.