Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta tine loc de comanda! Pachet reactivi 11.02: 1. Third Generation TSH, cod produs: LKTS1, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 503,80 lei/kit; 2. Free T4, cod produs: LKFT41, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 665,30 lei/kit; 3. Ferritin, cod produs: LKFE1, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 977,10 lei/kit; TOTAL: 2.146,20 lei / pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27383293
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.146 RON
- Valoare atribuită
- 2.146 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.