Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi Advia Centaur XPT NUMAR DE REFERINTA: 1521/15.02.21 PRET DE CATALOG: 18.513,67 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: Pachet COD SI DENUMIRE CPV: 33696500-0 Reactivi de laborator (Rev.2) DESCRIERE: Pachetul cu reactivi pentru imunologie Advia Centaur XPT cuprinde urmatoarele pozitii: ADVIA Centaur TSH, 6491080, ambalaj 500 teste, pret unitar 1972.79 lei, cantitate 1 kit, pret total 1972.79 lei ADVIA Centaur FT4, 6490106, ambalaj 250 teste, pret unitar 1025.85 lei, cantitate 2 kit, pret total 2051.7 lei ADVIA Centaur Anti-TPO, 10630886, ambalaj 100 teste, pret unitar 2481.9 lei, cantitate 1 kit, pret total 2481.9 lei ADVIA Centaur Cortisol (ECOR2), 10994924, ambalaj 50 teste, pret unitar 280.01 lei, cantitate 4 kit, pret total 1120.04 lei ADVIA Centaur intact PTH (incl. Calibrator) (iPTH3), 10699154, ambalaj 100 teste, pret unitar 738.2 lei, cantitate 1 kit, pret total 738.2 lei ADVIA Centaur Tpsa, 6574155, ambalaj 100 teste, pret unitar 954.58 lei, cantitate 2 kit, pret total 1909.16 lei ADVIA Centaur Ferritin, 7875728, ambalaj 50 teste, pret unitar 413.65 lei, cantitate 4 kit, pret total 1654.6 lei ADVIA Centaur Calibrator A (FT3, FT4, T3, T4, T-Up), 4800646, ambalaj 2x2x5 ml, pret unitar 700.02 lei, cantitate 1 kit, pret total 700.02 lei ADVIA Centaur Calibrator E (Cortisol, Progesterone, estosterone), 4634452, ambalaj 2x2x2 ml, pret unitar 700.02 lei, cantitate 1 kit, pret total 700.0 prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27414360
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.514 RON
Valoare atribuită
18.514 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.514 RON

din 18.514 RON estimat