Atribuită
Cumpărare directă
Seringa 1ml EUROMED cu 100 unitati, din trei parti componente (cu garnitura pe piston), cu ac detasabil G26 montat pe seringa, FARA LATEX, de unica folosinta, cu marca CE, DE FOARTE BUNA CALITATE, ambalate 1 buc/blister, 100 buc/cut, 3000 buc/bax . Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de seringi si alte produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. Sunt cu ac de unica folosinta tip insulina. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim. -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27401433
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.480 RON
- Valoare atribuită
- 5.480 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.