Atribuită Cumpărare directă

OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Ace seringa / recoltare EUROMED de toate dimensiunile - G18(1,20X40mm), , sterile, ambalate unitar 1 buc/blister, cu marca CE, 100 buc/cut, 2.000 buc/bax. TOATE DIMENSIUNILE SUNT PE STOC ! Produsul este de foarte buna calitate, are marca CE si producatorul este certificat ISO. Societatea noastra este importatorul direct al acestui produs si avem certificare ISO pentru importul si distributia de produse medicale. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27401481
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.560 RON
Valoare atribuită
7.560 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.560 RON

din 7.560 RON estimat