Atribuită Cumpărare directă

IT Elisa indirect pentru detectia anticorpilor anti brucella abortus , brucella melitensis Caracteristici: Kit cu microplaci cu stripuri detasabile cu godeuri captusite cu lipozaharide din brucella - kitul lucreaza pe ser sanguin probe individuale sau in cumul de 10 seruri. - kitul lucreaza cu incubare lunga si scurta dupa caz; - Dilutia serurilor de testat se face in placa de lucru si are trei controale 2 pozitive si unul negativ ; - Reactivii sunt gata de utilizare; - Produsul este in conformitate cu precizarile tehnice CEE si OIE in vigoare; - kiturile se supun procedurilor de verificare a valorii de diagnostic conform Normei ANSVSA 81 revizuita. - Format kit x 10 microplaci x 96 godeuri - Produsul respecta regulile deciziei 64/432 CEE si ordinului ANSVSA 61/2006. Ambalare, etichetare, marcare conform cu legislatia UE în vigoare la data încheierii contractului de achizitie publica. -Produsul biologic este însotit obligatoriu de certificat de calitate al producatorului (si nu al distribuitorului!) ISO 9001/2008 producator si distribuitor în valabilitate , buletin de analiza ICBMV al lotului, raport de validare de la centrul de referinta Bruceloza CEE ANSES,Autorizatie de Comercializare, instructiuni de utilizare in limba romana, program de citire spectofotomentru, - Termen de valabilitate de 1 an din momentul achizitionarii produsului biologic. Producator: IDEXX MONTPELLIER SAS mai putin

Număr anunț
DA27468627
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.356 RON
Valoare atribuită
7.356 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.356 RON

din 7.356 RON estimat