Atribuită Cumpărare directă

Absorbant de CO2 recipient incapsulat, 700ml UF, compatibil cu Aparatul de anestezie Maquet Cutie cu 12 flacoane

Număr anunț
DA27402239
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
42514320-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.737 RON
Valoare atribuită
3.737 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.737 RON

din 3.737 RON estimat