Atribuită
Cumpărare directă
Sonde gastrice, marimi: CH 6, CH 8, CH 10, CH 12, CH 14, CH16, CH18._x000D_ Producator: Ningbo Greatcare Co. LTD China_x000D_ Ambalaj: _x000D_ CH 8 - 50 bucati/cutia mica si 800 bucati/cutia mare_x000D_ CH 10 - 40 bucati/cutia mica si 640 bucati/cutia mare_x000D_ CH 12 - 40 bucati/cutia mica si 640 bucati/cutia mare_x000D_ CH 14 - 30 bucati/cutia mica si 480 bucati/cutia mare_x000D_ CH 16 - 25 bucati/cutia mica si 400 bucati/cutia mare_x000D_ CH 18 - 25 bucati/cutia mica si 400 bucati/cutia mare_x000D_ Produsul va fi insotit la livrare de: Declaratie de conformitate; Certificat ISO de la producator._x000D_ Cantitatea minima ce poate fi comandata: 700 buc - marimi diferite, sau valoarea totala a produselor achizitionate sa fie de minim 600 lei._x000D_
- Număr anunț
- DA27477630
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910 RON
- Valoare atribuită
- 1.910 RON
- Data publicării
- 26.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.