Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DESCRIERII DIN CATALOG, PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA VITAMINA B1 SI B6 TERMENE : 2022 SAU 2023 ADRENOSTAZIN TERMEN DUPA 10.2021

Număr anunț
DA27312853
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN AMBULANTA MEHEDINTI (CUI 7561922)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.988 RON
Valoare atribuită
2.988 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.988 RON

din 2.988 RON estimat