Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 10FL* 500ML STADA - NATRII CHLORIDUMX50 CUTII dci:natrii chloridum producator:STADA M&D SRL forma de prezentare:cut*10fl cota tva:9% SOLUTIE RINGER 500ML*10FL X50 CUTII Conform referat 752/05.02.2021

Număr anunț
DA27370897
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33680000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.797 RON
Valoare atribuită
2.797 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.797 RON

din 2.797 RON estimat