Atribuită Cumpărare directă

SE VA INCHEIA CONTRACT DE FURNIZARE . MARFA SE VA LIVRA LA COMANDA BENEFICIARULUI.

Număr anunț
DA27448647
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.338 RON
Valoare atribuită
2.338 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.338 RON

din 2.338 RON estimat