Atribuită Cumpărare directă

Solutii pentru procesare automata PRIMAX ROLL-DEV (revelator) - 40 litri solutie lucru. Termen de valabilitate minim 12 luni de la data livrarii. Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate precum si avizele si certificarile legale in vigoare. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA !!!

Număr anunț
DA27449053
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
24931230-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat