Atribuită Cumpărare directă

STRIPURI DETERMINARI URINARE - 14G : 5 cutii spital 6 cutii cpu STRIPURI DE URINA 14 G COMPATIBIL CU URIT 500 B / 100 STRIPURI/CUT cu 14 parametri: - leucocite, corpi cetonici, nitriti, urobilirubina, bilirubina, proteine, glucoza, densitate, sange, ph, acid ascorbic, microalbumina, calciu, creatinina. m

Număr anunț
DA27383045
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.023 RON
Valoare atribuită
1.023 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.023 RON

din 1.023 RON estimat