Atribuită
Cumpărare directă
1 EZ9E108S2S Cofret aparent, 8m, usa transp.+2 born. buc 2 PU 19.4422 ron PT 38.88 ron 2 RXZE2M114M Soclu 10A,<250V,pentru RXM2,RXM4 buc 1 PU 10.5545 ron PT 10.55 ron 3 MDR-60-24 AC DC sina DIN Mean Well MDR-60-24 60W 24V 2.5A buc 1 PU 67.4087 ron PT 67.41 ron 4 53040 METAL DISTRIBUTION BOARD JXF 40/30/20 IP65 buc 1 PU 115.3343 ron PT 115.33 ron
- Număr anunț
- DA27383652
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232 RON
- Valoare atribuită
- 232 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.