Atribuită
Cumpărare directă
Materiale electrice conform oferta nr 1314465.11 / 01.02.2021 - presetupa PG 7, 10 buc, 2,60 lei - cablu LIYCY 6x0,5, 100m, 309,00 lei - cablu MYF 1x6 v-g (H07V-K) , 100m, 193,00lei - cablu H07RN-F 4x25, 28m, 1.526,28 lei - cablu H07RN-F 4x16, 28m, 932,40 lei
- Număr anunț
- DA27320869
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.963 RON
- Valoare atribuită
- 2.963 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.