Atribuită Cumpărare directă

Detergent pardoseli Sano Floor 2l; Detergent pardoseli Sano Floor 4 l; Pahare U.F. 200 ml/100 buc;

Număr anunț
DA27319663
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.111 RON
Valoare atribuită
1.111 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.111 RON

din 1.111 RON estimat