Atribuită Cumpărare directă

ACE CHIRURGICALE, VARF TRIUNGHIULAR, CURBURA 1/2, TIP #G10, DIMENSIUNE 0,90x38MM, 12 ACE/PACHET ACE CHIRURGICALE, VARF TRIUNGHIULAR, CURBURA 1/2, TIP #G12, DIMENSIUNE 0,70x30MM, 12 ACE/PACHET AC CHIRURGICAL G12, CURBURA 1/2, VARF TRIUNGHIULAR, DIMENSIUNE 0,70 x 30 mm. PACHET CU 12 ACE.

Număr anunț
DA27426731
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670 RON
Valoare atribuită
670 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670 RON

din 670 RON estimat