Atribuită Cumpărare directă

Medrol 32mg*20cpr Nistatina 500MUI*20cpr.film Silimarina Forte 150mg*50cpr Sorbifer Durules 100mg+60mg*120cpr.film FAVIPIRAVIR TABLETS 200 mg Vitamina C Arena 750mg sol.inj*5f*5ml Sulcef 1000mg/1000mg pulb.sol.inj/perf*10fl

Număr anunț
DA27406535
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.633 RON
Valoare atribuită
12.633 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.633 RON

din 12.633 RON estimat